Nieuws
31
Nominaties voor NRO-verbindingsprijzen bekendgemaakt
De nominaties voor de twee NRO-verbindingsprijzen 2018 zijn bekend. Het Nationaal Regieorgaan Onderwijsonderzoek (NRO) biedt twee prijzen, één bedoeld voor onderwijsprofessionals die resultaten uit onderzoek hebben gebruikt in de klas, en de ander voor wetenschappers die onderzoeksresultaten hebben vertaald naar de onderwijspraktijk. Op 31 oktober 2018, tijdens NRO-congres, zal de jury de winnaars bekendmaken.
De nominaties voor de NRO-verbindingsprijs voor leraren zijn:
- Daisy Beelen (NOVA College) – Een gesimuleerde praktijkroute voor niveau 2 ICT;
- Marie-Louise Bijl (Apollo 11) – Begeleidingstool voor onderzoekend en ontwerpend leren;
- Kim Blankendaal (Don Bosco College) – Pre-Academisch Onderwijs: praktisch en toekomstgericht onderwijs, een doorlopende leerlijn voor het vwo.
De nominaties voor de NRO-verbindingsprijs voor onderzoekers zijn:
- Joris Hoeboer (De Haagse Hogeschool) – De MQ Scan: Snel, betrouwbaar en gevalideerd inzicht in motorische ontwikkeling van kinderen;
- Janine Stubbe (Codarts Rotterdam) – Performing artist and Athlete Health Monitor;
- Eric-Jan Wagenmakers (Universiteit van Amsterdam) – JASP: Een gratis en gebruikersvriendelijk statistiekprogramma.
Op www.nro.nl/prijs wordt de komende weken meer informatie over de genomineerde inzendingen geplaatst. De uiteindelijke winnaars ontvangen ieder met een bedrag van € 2.000. De prijsuitreiking vindt plaats op 31 oktober bij het NRO-congres in Utrecht. Aanmelden voor dit congres kan via www.nro-congres.nl.
Terug naar overzichtContactgegevens
InnoFunding B.V.
Nieuwe Gracht 7
2011 NB Haarlem
Mail: info@innofunding.nl