Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Nieuws

mrt
26

Wijziging voor Subsidie Lerend Werken gepubliceerd

De Subsidie Lerend Werken die schoolleiders ondersteunt in de eigen werkomgeving in hun verdere professionalisering op het gebied van de verzuimaanpak op hun school, is onlangs met een jaar verlengd. De subsidie wordt verstrekt voor een coaching on the job traject. In de vandaag gepubliceerde wijziging is de voorwaarde 'het traject coaching on the job start in 2016, 2017 of 2018' daarom gewijzigd in 'het traject coaching on the job start in 2016, 2017, 2018 of 2019'.

De eerstvolgende indiendatum is 31 augustus 2018. De bijdrage is maximaal 80% van de kosten van de coaching, met een maximum van € 2.500 incl. BTW.

 

Het coaching on the job traject en de deelname aan het ‘lerend netwerk verzuim’ kunnen via het ‘informeel leren’ punten opleveren voor de herregistratie in het Schoolleidersregister PO. De schoolleider dient dan wel vóórdat de coaching van start gaat al geregistreerd te staan in het register. 

Terug naar overzicht