Nieuws

okt
23

Limburgs geld voor woningisolatie in Stadsregio Parkstad

De regeling zelf is nog niet gepubliceerd. Wel geldt een vergelijkbare regeling, de Nadere subsidieregels PEM-pilot versnelling woningisolatie Peel en Maas (PEMPM) voor de gemeente Peel en Maas.

Het doel van die regeling is het structureel verlagen van energielasten bij huishoudens in de gemeente Peel en Maas die in energiearmoede verkeren. Dit door het verstrekken van een aanvullende subsidie voor energiebesparende maatregelen conform het beleidskader ‘Nieuwe energie & schoon leefmilieu’ van de provincie Limburg. De regeling is aanvullend op de bestaande LAI- en ISDE-regelingen en is bedoeld om de doelgroep optimaal te ondersteunen.

Het plafond voor de regeling voor de Stadsregio Parkstad is vastgesteld op € 980.000 voor de periode 2026-2027. Ook zijn de volgende deelplafonds vastgesteld: € 165.200 (Beekdaelen), € 140.000 (Brunssum), € 274.400 (Heerlen), € 154.000 (Kerkrade), € 156.800 (Landgraaf), € 42.000 (Simpelveld) en € 47.600 (Voerendaal).

Terug naar overzicht