Nieuws

apr
23

Weer steun voor ontwikkeling Noord-Hollandse energiehubs

Deze nog te publiceren nieuwe regeling – waarmee een vervolg wordt gegeven aan de Uitvoeringsregeling subsidie stimulering energiehubs Noord-Holland 2025 (EHUBNH) – is gericht op het stimuleren van de ontwikkeling van energiehubs.

De regeling wordt opengesteld voor vijf geselecteerde energiehubs in de verkennende fase en tien energiehubs in de plan- en ontwerpfase/realisatiefase. De middelen kunnen ingezet worden voor inhuur van capaciteit en expertise.

Meer informatie volgt na publicatie van de regeling en het bijhorende openstellingsbesluit in het Provinciaal Blad.

Zie ook: https://www.noord-holland.nl/bestanden/pdf/Bestuur/GS%20Besluitenlijsten%202026/GS%20besluitenlijst%2021%20april%20-%202.pdf

Terug naar overzicht