Nieuws
14
Deelbudget Studies voor duurzame industrie overtekend
Er is voor deze aanvraagperiode € 28,3 miljoen beschikbaar voor programmalijn 1 (CO2-reducerende maatregelen anders dan waterstof en groene chemie), € 10 miljoen voor programmalijn 2 (Waterstof en groene chemie) en € 7,5 miljoen voor programmalijn 3 (Vergassing van reststromen). Deze deelbudgetten worden verdeeld op volgorde van binnenkomst van de aanvragen.
De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) meldt nu dat het deelbudget van € 28,3 miljoen voor programmalijn 1 inmiddels is overtekend. Er is per 13 juli 2026 namelijk al voor € 795.056 subsidie verleend en voor nog eens € 35.775.539 subsidie geclaimd door aanvragen die momenteel in behandeling zijn.
RVO roept ondanks de overtekening op toch aanvragen te blijven indienen. Aanvragen kunnen namelijk worden afgewezen of ingetrokken, zodat het beschikbare budget weer snel kan veranderen.
Zie ook: https://www.rvo.nl/subsidies-financiering/studi/studies-duurzame-industrie
Over de regeling
Het doel van de regeling is het stimuleren van het testen of demonstreren van een innovatie of al uitontwikkelde technologie in de industrie. Het project moet binnen tien jaar de CO2-uitstoot in de Nederlandse industrie verminderen.
Contactgegevens
InnoFunding B.V.
Nieuwe Gracht 7
2011 NB Haarlem
Mail: info@innofunding.nl
