Nieuws
11
Noord-Holland verhoogt plafonds NSP-openstellingen
Het gaat om het openstellingsbesluit 'Samenwerking voor innovatie in het kader van EIP Noord-Holland 2025' en het openstellingsbesluit 'Uitvoering LEADER-projecten LOS Kop van Noord-Holland 2023-2027'. Door het verhogen van de subsidieplafonds van beide openstellingen kunnen meer positief beoordeelde aanvragen worden gehonoreerd.
De exacte budgetverhogingen worden binnenkort officieel bekendgemaakt in het Provinciaal Blad.
Over de regeling
Met de Uitvoeringsregeling Europese Landbouwsubsidies Noord-Holland 2023-2027 wil de provincie Noord-Holland bijdragen aan een toekomstbestendige landbouw, het versterken van de natuur en een leefbaar platteland.
De regeling vormt – samen met de openstellingsbesluiten van de regeling – de wettelijke basis voor het door de provincie Noord-Holland verstrekken van zogeheten NSP-subsidies. Het gaat hierbij om subsidies in het kader van het Nederlands Nationaal Strategisch Plan (NSP) voor het Gemeenschappelijk Landbouwbeleid 2023-2027 (GLB) van de Europese Unie (EU).
Terug naar overzichtContactgegevens
InnoFunding B.V.
Nieuwe Gracht 7
2011 NB Haarlem
Mail: info@innofunding.nl
