Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Nieuws

mrt
10

Zuid-Holland stelt nieuwe subsidieregeling voor MKB-deals vast

Gedeputeerde Staten (GS) van de provincie Zuid-Holland hebben de Subsidieregeling MKB-deals Zuid-Holland vastgesteld.

Met deze al aangekondigde nieuwe subsidieregeling kan de provincie financiële bijdragen verlenen aan de uitvoering van MKB-deals. Een MKB-deal bevat plannen van de provincie, samenwerkende gemeenten en het bedrijfsleven ter ondersteuning van het midden- en kleinbedrijf (mkb).

Binnen de huidige begroting van Zuid-Holland is er voor 2021-2023 in totaal € 1 miljoen beschikbaar voor de nieuwe subsidieregeling. Meer informatie volgt na publicatie in het Provinciaal Blad.

Zie ook: https://www.zuid-holland.nl/overons/bestuur-zh/gedeputeerde-staten/besluiten/2021/maart/2-maart/vaststelling-subsidieregeling-mkb-deals-zuid/

Terug naar overzicht