Nieuws
6
Vierde call TTW Open Mind gepubliceerd
Bij NWO Toegepaste en Technische Wetenschappen (TTW) kunnen tot en met 4 september 2018 maatschappelijk betrokken onderzoekers die originele ideeën hebben om de wereld verder te helpen, een aanvraag indienen voor de derde call van Open Mind. NWO TTW biedt hen deze laagdrempelige subsidie, waarmee ze een jaar de tijd krijgen om een idee uit te werken.
Op het TTW-jaarcongres TEKNOWLOGY dat gehouden wordt op 8 november 2018, zullen er vijf Open Mind-subsidies van maximaal € 50.000 toegekend worden.
Voor het programma Open Mind roept TTW wetenschappers op om out of the box te denken, en ideeën met maatschappelijke impact in te dienen. De nadruk ligt op nieuwe ideeën die nog niet eerder uitgevoerd zijn binnen de huidige onderzoekslijnen van de aanvragers.
Terug naar overzichtContactgegevens
InnoFunding B.V.
Nieuwe Gracht 7
2011 NB Haarlem
Mail: info@innofunding.nl
