Nieuws

mrt
3

Mogelijk nieuwe tranche succesvolle LLO-Katalysator

Deze eerste tranche bestaat uit de Subsidieregeling LLO-oplossingen energie- en grondstoffentransitie (LLO-EG) en de Subsidieregeling LLO-professionalisering opleiders 2023-2026 (LLO-PO).

Beide regelingen zijn meermaals opengesteld en hebben in totaal 99 goedgekeurde aanvragen opgeleverd, waarmee volgens DUS-I een belangrijke stap is gezet in het versterken van een leven lang ontwikkelen (LLO).

Bijna alle mbo-, hbo- en universitaire instellingen zijn betrokken bij een ondersteund project. Daarnaast werken ruim 280 werkveldpartners mee aan de projecten, waarvan het overgrote deel afkomstig is uit het bedrijfsleven. In alle provincies wordt er samengewerkt op het vlak van LLO.

Na de vierde aanvraagronde eind 2025 is het budget voor beide regelingen volledig benut. Mogelijk volgt vanaf 2027 een tweede tranche, aldus DUS-I.

Kijk voor meer informatie, onder meer over de toegekende projecten, op: https://www.dus-i.nl/actueel/nieuws/2026/03/02/99-projecten-goedgekeurd-eerste-tranche-llo-katalysator-legt-stevige-basis-voor-leven-lang-ontwikkelen

Terug naar overzicht